Wyszukaj ofertę >

O firmie

Sprawdź możliwość kredytowania Promocja na wykończenie mieszkania
  • Na co zwrócić uwagę

Profil działalności


Ataner Sp. z o.o.
Budownictwo mieszkaniowe
Budynki biurowe
Budynki handlowe, bankowe i inne obiekty użyteczności publicznej
Roboty budowlano-montażowe
Zarządzanie nieruchomościami
Wynajem nieruchomości własnych
Sprzedaż materiałów budowlanych w ramach hurtowni „Euromat”
Od lat budujemy Poznań.

ATANER Sp. z o.o. to poznański deweloper, znany z budownictwa mieszkaniowego, biurowego i usługowego o wysokim standardzie. Od rozpoczęcia swojej działalności w 1991 r. ATANER wybudował blisko 8000 mieszkań deweloperskich, w tym największy zespół mieszkaniowy ostatniego dwudziestopięciolecia w stolicy Wielkopolski: Osiedle Polanka z 2 tys. lokali oraz nagrodzony tytułem „Budowa Roku 2008” zespół apartamentowy przy ul. Kutrzeby. Kolejny duży zespól mieszkaniowy wybudowany przez ATANER to Osiedle Marcelin.  ATANER    stale rozbudowuje swoją ofertę na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Będąc generalnym wykonawcą swoich inwestycji daje klientom gwarancję: terminowości, wysokiej jakości wykończenia oraz elastyczności w realizowaniu indywidualnych życzeń.

   
Budynki biurowe i handlowe
Blisko 120 tys. m² powierzchni biurowej i handlowej w Poznaniu to także dzieło spółki Ataner. Od pasaży handlowych (Jeżycki, Półwiejska 17) po centrum handlowe Galeria MM na narożniku ulicy Św. Marcin i Al. Marcinkowskiego. Od podstaw zbudowaliśmy wielkopolską siedzibę ING Banku Śląskiego S.A. Postawiliśmy biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 A w Poznaniu.

Są to tzw. budynki inteligentne – wyposażone w zarządzający system informatyczny, zapewniający komfort i bezpieczeństwo pracującym w nich ludziom, chroniące zgromadzone w nich mienie, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich eksploatacji. Dzięki swoim inwestycjom Ataner posiada jedne z największych w Poznaniu zasoby lokali biurowych i handlowych przeznaczonych na wynajem, o pow. netto ponad 40 tys. m², w tym w biurowcach klasy A – Delcie i Omedze. Budujemy kolejne budynki mieszkalno-biurowe przy ul. Bóżniczej 1 oraz Towarowej 37. W planach są następne tego typu obiekty. Rozbudowujemy ofertę nieruchomości na rynku pierwotnym w Poznaniu.
Zarządzanie nieruchomościami
Zakończenie budowy to dla nas nie koniec. Ataner deweloper to również profesjonalny i godny zaufania zarządca nieruchomości. Zarządzamy blisko 8000 lokali w ramach 62 Wspólnot Mieszkaniowych. Właścicielom nieruchomości zapewniamy bezpieczeństwo, rzetelność oraz satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania.
Budownictwo
Jako generalny wykonawca realizujemy również prace budowlano-montażowe i wykończeniowe według życzeń zleceniodawców. Mamy również dostęp do najlepszych materiałów budowlanych. ATANER Sp. z o.o. jest właścicielem hurtowni materiałów budowlanych EURO-MAT w Poznaniu. Zakres prezentowanej przez firmę oferty towarowej pozwala na obsłużenie inwestycji budowlanych do stanu surowego zamkniętego, włączając w to również tynki zewnętrzne i wewnętrzne oraz chemię budowlaną.

Firma rokrocznie rozszerza zakres prowadzonej działalności tak, aby móc skutecznie reagować na potrzeby klientów. Pracownicy firmy są przygotowani do tego, aby służyć pomocą naszym obecnym i przyszłym klientom. W zależności od potrzeb klientów EURO-MAT służy również pomocą w transporcie zakupionych materiałów.
Szczegółową ofertę znajdą Państwo pod adresem: www.euro-mat.pl


©2017 © Ataner Sp.z o.o.