Wyszukaj ofertę >

Oferta

Wyszukaj ofertę:

Piętro:

Pokoje:

Metraż:

Nr lokalu:

Cena całkowita:

 

Sprawdź możliwość kredytowania Promocja na wykończenie mieszkania
 • Na co zwrócić uwagę

 • image
 • image
 • image
 • image

Osiedle Różana

Wybierz mieszkanie

Informacje


                                                                                                                        
Osiedle Różana budowane przy ul. Różanej 18-19 w Poznaniu to trzy pięciopiętrowe, nowoczesne budynki oraz jeden zrewitalizowany dwupiętrowy obiekt o zabytkowej, odświeżonej elewacji z żółtej klinkierowej cegły. Gmachy o współczesnej architekturze zostały wkomponowane w przedwojenną zabudowę przylegającej do śródmieścia, północnej części dzielnicy Wilda. Na osiedlu zaplanowano 187 mieszkań: jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowych  o powierzchni od 26 m2 do 119 m2. Ceny mieszkań od 5711zł/m2 w programie MDM. Pod osiedlem znajdzie się dwupoziomowy podziemny garaż z miejscami postojowymi dla 196 samochodów osobowych. Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.  W parterach budynków bezpośrednio przy ul. Różanej znajdą się lokale usługowe.  Osiedle będzie monitorowane z portiernią ochrony. Zakończenie inwestycji zaplanowano na wiosnę 2018 r.

Informujemy, że część działki, na której realizowane jest osiedle stanowi użytkowanie wieczyste /budynki: B2, C1, C2, C3, D/, a część stanowi własność /budynki: A1, A2,B1/.

Plan zagospodarowania terenu i rzut kondygnacji powtarzalnej.

Szczegółowe informacje: 061 859 40 04

pn. - pt. 8.00 -18.00, soboty: 10.00-14.00                                                                      
Lokalizacja

Osiedle Różana to idealna lokalizacja dla osób, które lubią spokój i zieleń, a jednocześnie chciałyby mieszkać w śródmieściu.   Często jednak mieszkanie w śródmieściu wiąże się z wielkomiejskim hałasem. Ale nie na Różanej  18-19, gdzie powstaje nowe osiedle. Pomimo bezpośredniego sąsiedztwa śródmieścia jest tutaj cicho i spokojnie; m.in. dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich, który skutecznie tłumi hałasy miasta.Infrastruktura

Nowe mieszkania deweloperskie przy ulicy Różanej w ścisłym centrum Poznania przeznaczone będą dla osób, które chcą mieszkać blisko najatrakcyjniejszych adresów w mieście: Starego Rynku, teatrów, kin, muzeów i innych ośrodków kultury, centrów handlowych, dobrych restauracji, dworca kolejowego i autobusowego. W niedalekiej odległości są wyższe uczelnie, a także szkoły i przedszkola.Projekt
 
Litoborski + Marciniak Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.

prospekt informacyjny

Postęp prac

 • 12-05-2017

  Postęp prac
 • 10-04-2017

  Postęp prac
 • 15-03-2017

  Postęp prac
 • 01-02-2017

  Postęp prac
 • 05-01-2017

  Postęp prac
 • 13-10-2016

  Postęp prac

lokalizacja inwestycji

map goes here
Ataner Sp.z o.o. informuje, że materiały zawarte na stronie interentowej mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty relizacyjne.

©2017 © Ataner Sp.z o.o.