Wyszukaj ofertę >

ATANER - nowe inwestycje mieszkaniowe na rynku pierwotnym


Oferujemy nowe mieszkania deweloperskie na rynku pierwotnym w atrakcyjnych miejscach Poznania. Mieszkania w ścisłym centrum, bądź w dobrze skomunikowanych z centrum dzielnicach stały się znakiem rozpoznawczym poznańskiego dewelopera – firmy Ataner.
Nasze aktualne inwestycje to Osiedle Marcelin na poznańskim Grunwaldzie z dogodną komunikacją do wielu punktów miasta oraz dwa budynki mieszkalno-biurowe zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania przy ul. Bóżniczej 1 oraz przy ul. Towarowej 37. Wszystkie budowane przez nas obiekty są monitorowane i strzeżone. Wyposażone zostały w podziemne parkingi. Na parterach znalazło się miejsce na lokale usługowe. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i bardzo dobre wkomponowanie w miejskie tereny zielone stanowią o atrakcyjności naszych inwestycji.

Sprzedaż

Marcelin IV
Marcelin IV

Trwa budowa czwartego etapu Osiedla Marcelin na poznańskim Grunwaldzie. Znajdą się tutaj mieszkania deweloperskie jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 31 do 88m kw. Osiedle będzie monitorowane i wyposażone w podziemną halę parkingową. Zakończenie tej inwestycji zaplanowane jest na listopad br.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Bóżnicza
Bóżnicza

Nowe mieszkania deweloperskie w Poznaniu Ataner oferuje w ramach inwestycji realizowanej w centrum, nieopodal Starego Rynku - budynku mieszkalno-biurowego przy ul. Bóżniczej 1. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 42 m2 do 87 m2, od kawalerek do czteropokojowych, pomieszczenia przeznaczone na biura, a na parterze – sklepy. W holu budynku znajdzie się recepcja, obiekt będzie monitorowany i wyposażony w podziemną halę parkingową. Zakończenie tej inwestycji przewidziane jest na październik br.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Towarowa 37
Towarowa 37

W ścisłym centrum Poznania, rzy ul. Towarowej 37 powstaje wielofunkcyjny 16 piętrowy budynek. Na parterze znajdą się usługi, następne 4 kondygnacje to biura, a w części wysokiej na 12 kondygnacjach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m². Zakończenie tej inwestycji przewidziane jest na kwiecień 2017.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Ataner Sp.z o.o. informuje, że materiały zawarte na stronie interentowej mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty relizacyjne.

©2015 © Ataner Sp.z o.o.