Wyszukaj ofertę >

ATANER - nowe inwestycje mieszkaniowe na rynku pierwotnym


Oferujemy nowe mieszkania deweloperskie na rynku pierwotnym w atrakcyjnych miejscach Poznania. Mieszkania w ścisłym centrum, bądź w dobrze skomunikowanych z centrum dzielnicach stały się znakiem rozpoznawczym poznańskiego dewelopera – firmy Ataner.
Nasze aktualne inwestycje to Nowy Marcelin I na poznańskim Grunwaldzie z dogodną komunikacją do wielu punktów miasta oraz dwa budynki mieszkalno-biurowe zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania przy ul. Bóżniczej 1 oraz przy ul. Towarowej 37. Wszystkie budowane przez nas obiekty są monitorowane i strzeżone. Wyposażone zostały w podziemne parkingi. Na parterach znalazło się miejsce na lokale usługowe. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i bardzo dobre wkomponowanie w miejskie tereny zielone stanowią o atrakcyjności naszych inwestycji.

Sprzedaż

Towarowa 37
Towarowa 37

W ścisłym centrum Poznania, przy ul. Towarowej 37 powstaje wielofunkcyjny 16 piętrowy budynek. Na parterze znajdą się usługi, następne 4 kondygnacje to biura, a w części wysokiej na 12 kondygnacjach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m². Zakończenie tej inwestycji przewidziane jest na kwiecień 2017.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Nowy Marcelin 1
Nowy Marcelin 1

NOWY MARCELIN zaprojektowany został w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego przez Ataner Sp. z o.o. Osiedla Marcelin.
Pierwszy etap osiedla NOWY MARCELIN składać się będzie z trzech budynków, o wysokości od III do VIII pięter, w których przewidziano 181 mieszkań o pow. od 31,3m2 do 88,3m2.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Osiedle Różana
Osiedle Różana

Osiedle Różana budowane przy ul. Różanej 18-19 w ścisłym centrum Poznania  to idealna lokalizacja dla osób, które lubią spokój i zieleń, a jednocześnie chciałyby mieszkać w śródmieściu.

więcej »


Oferta mieszkań i lokali

Ataner Sp.z o.o. informuje, że materiały zawarte na stronie interentowej mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty relizacyjne.

©2017 © Ataner Sp.z o.o.