Od lat budujemy Poznań facebook
Przejdź do strony: Inwestycja

Towarowa to...

120

mieszkań
o powierzchni 35 - 67 m2  

gotowe do odbioru!

Lokalizacja
w centrum Poznania

2 poziomowy
Parking podziemny

Komunikacja miejska
w pobliżu inwestycji

Towarowa 37 to jedyna możliwość zakupu mieszkania z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym budownictwie w ścisłym centrum Poznania.

Towarowa 37 to nasza trzecia inwestycja powstała przy moście Dworcowym. Mimo, że budynek jest nieco ukryty między dwoma poprzednimi, wyraźnie góruje nad okolicą. Wewnątrz 55-metrowego wysokościowca znajdą się mieszkania i biura. Obiekt jest monitorowany i wyposażony w podziemną halę parkingową, umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum.

Zobacz mieszkania

Oczywistym atutem inwestycji Atanera jest bezpośredni dostęp do ważnych punktów miasta, Parku Karola Marcinkowskiego oraz szybkich połączeń komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się stacja Poznań Główny i centra handlowe – Avenida Poznań oraz Stary Browar. Dotarcie pieszo na Stary Rynek w Poznaniu trwa około 20 minut, zaś samochodem – dwukrotnie krócej.

Co więcej, w bezpośrednim sąsiedztwie Towarowej 37 przebiegają linie tramwajowe, autobusowe oraz kolejowe. Połączenie drogowe z innymi częściami miasta zapewniają sąsiednie drogi przelotowe, w tym ulica Głogowska, Bukowska, Roosevelta i Królowej Jadwigi.

Sprawdź lokalizację

Przejdź do strony: Plan inwestycji
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Zdjęcia z budowy
Przejdź do strony: Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Wyszukiwarka
Przejdź do strony: Kontakt