Wyszukaj ofertę >

Promocje

Sprawdź możliwość kredytowania
  • Na co zwrócić uwagę

Urządzasz, wykańczasz, dekorujesz?
Zobacz, jakie firmy mają promocje skierowane do nabywców mieszkań w ATANER Sp. z o.o.

Swoją markę budujemy nieprzerwanie od 1992 roku.Oferujemy sprzedaż towarów związanych z budową, remontem i wyposażeniem domów oraz mieszkań.


Firma Maximus-Oświetlenie to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo produkty firm POLSKICH, WŁOSKICH, HISZPAŃSKICH itp. Zapewniamy naszym klientom pomoc i doradztwo na każdym etapie inwestycji.


Zapraszamy do nowoczesnego salonu sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz.


Firma powstała w 1990 roku. Od 16 lat zajmujemy się produkcją różnorodnych mebli na indywidualne zamówienie. Pracujemy w oparciu o własne dokumentacje. Realizujemy również projekty indywidualne wykonane według dokumentacji dostarczonej przez Odbiorcę zgodnie z jego życzeniami i wymaganiami.


Cermag Poznań Sp. z o.o. jest firmą handlową, specjalizującą się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego. Firma proponuje swoim klientom kompleksową ofertę w zakresie płytek ceramicznych: ściennych, podłogowych, łazienkowych, kuchennych, salonowych i tarasowych, systemów schodowych i elewacyjnych, armatury i ceramiki sanitarnej, mebli i galanterii łazienkowej...


Już od 15 lat jesteśmy jednym z największych dystrybutorów nowoczesnego i eleganckiego wyposażenia łazienek. Nasze wystawy spełniają rolę okien wystawowych dla naszych producentów, służą także naszym klientom jako źródło informacji zarówno o nowościach technicznych jak i możliwościach zaprojektowania i wyposażenia łazienki. Wystawy Łazienek są sukcesywnie aktualizowane...


Pierwszy Polski Dom Brokerski SAGA Brokers Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych, polskich firm brokerskich, działających w obszarze ubezpieczeń


PROMOCJA wyłącznie dla właścicieli i użytkowników, wszystkich wybudowanych lub będących w budowie przez ATANER Sp. z o.o. mieszkań i lokali:


Postaw na jakość KOMANDOR! Każda szafa Komandor, nawet ta za 970 zł spełnia najwyższe wymogi jakości i objęta jest wieloletnią gwarancją. My jesteśmy tego pewni. Teraz Ty się przekonaj.


©2017 © Ataner Sp.z o.o.