Od lat budujemy Poznań facebook youtube
en
Przejdź do strony: Inwestycja

Towarowa 39 to...

180

mieszkań
o powierzchni 30 - 107 m2  

Termin odbioru: 10.2020 r.

Lokalizacja
w centrum Poznania

2 poziomowy
Parking podziemny

najwyższy budynek mieszkalny
w Poznaniu z tarasem widokowym
tylko dla mieszkańców na dachu

Towarowa 39 to jedyna możliwość zakupu mieszkania z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym budownictwie w ścisłym centrum Poznania.

Towarowa 39 to nasza czwarta inwestycja powstała przy moście Dworcowym. Obiekt składać się będzie z części wysokiej: 22- kondygnacyjnej o wysokości 73 m oraz części niskiej 5- kondygnacyjnej przeznaczonej na biura. Na dachu budynku znajdować się będzie taras o powierzchni ok. 180 m2 przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców, gdzie będą mogli odpocząć wśród zieleni z fantastycznym widokiem na Poznań. W budynku znajdzie się także siłownia, również przeznaczona tylko dla mieszkańców.

Zobacz mieszkania

Oczywistym atutem inwestycji Atanera jest bezpośredni dostęp do ważnych punktów miasta, Parku Karola Marcinkowskiego oraz szybkich połączeń komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się stacja Poznań Główny i centra handlowe – Avenida Poznań oraz Stary Browar. Dotarcie pieszo na Stary Rynek w Poznaniu trwa około 20 minut, zaś samochodem – dwukrotnie krócej.

Co więcej, w bezpośrednim sąsiedztwie Towarowej 39 przebiegają linie tramwajowe, autobusowe oraz kolejowe. Połączenie drogowe z innymi częściami miasta zapewniają sąsiednie drogi przelotowe, w tym ulica Głogowska, Bukowska, Roosevelta i Królowej Jadwigi.

Sprawdź lokalizację

Przejdź do strony: Filmy
Przejdź do strony: Plan inwestycji
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Zdjęcia z budowy
Przejdź do strony: Wybierz mieszkanie
Przejdź do strony: Wyszukiwarka
Przejdź do strony: Kontakt