Od lat budujemy Poznań. facebook youtube
en

Restauracja, sklep a może salon piękności?

Szukasz lokalu dla swojej działalności lub na wynajem? U nas znajdziesz bogatą ofertę. Oferujemy lokale usługowe na sprzedaż w wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnych lokalizacjach w Poznaniu. 

 

60 000 m2
łączna powierzchnia handlowa i biurowa na wynajem

Lokale usługowe na sprzedaż

Idealne miejsce, by rozwinąć skrzydła

Chcesz rozwijać swój biznes w Poznaniu? Z przyjemnością Ci to ułatwimy. To miasto wielu możliwości stworzone do życia na wysokim poziomie, z odwagą patrzące w przyszłość, ceniące pracowitość i praktyczność, które jednocześnie nie stroni od nowych trendów. W odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców, inwestorów i osób zakładających własną działalność, stworzyliśmy przestrzenie idealne do rozwoju własnego biznesu.

Lokale szyte na miarę

Oferujemy lokale biurowe oraz usługowe na sprzedaż i wynajem. To wnętrza, które w łatwy i funkcjonalny sposób dostosujesz do swoich potrzeb. Bez względu na to czy zakładasz salon piękności, marzysz o prowadzeniu restauracji lub otwierasz sklep z odzieżą artystyczną – jesteśmy tu, aby Cię w tym wesprzeć. Nasza oferta to aż 60 000 m kw. powierzchni biurowej i usługowej na wynajem w atrakcyjnych lokalizacjach Poznania.

Przejdź do strony: Oferta lokali
Przejdź do strony: Wyszukiwarka lokali
Przejdź do strony: Lokalizacja lokali
Newsy

BIURO NA WYNAJEM W SERCU JEŻYC

Zobacz