Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.9 wykończone
968 247 zł
14 100 zł / m2
- Piętro:
- Piętro 7
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia:
- 68,67 m2
Zadzwoń do nas +48 61 859 40 03
+48 61 859 40 04
lub wypełnij formularz kontaktowy.
Wypełnij formularz
e-mail: biuro@ataner.pl