Wyszukiwarka
Mieszkanie:
116 / 116
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.3
Wolne
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 41,96 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
600 028 zł
14 300 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.5
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 42,33 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
626 484 zł
14 800 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.6
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 68,39 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
957 460 zł
14 000 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.7
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 50,64 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
673 512 zł
13 300 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.8
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 46,51 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
562 771 zł
12 100 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.7.9 wykończone
Wolne
| Piętro: | Piętro 7 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 68,67 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
968 247 zł
14 100 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.8.3
Wolne
| Piętro: | Piętro 8 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 41,96 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
608 420 zł
14 500 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.8.4
Wolne
| Piętro: | Piętro 8 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 41,96 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
608 420 zł
14 500 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.8.5
Wolne
| Piętro: | Piętro 8 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 42,33 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
634 950 zł
15 000 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.8.6
Wolne
| Piętro: | Piętro 8 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 68,39 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
971 138 zł
14 200 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie A.8.7
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 8 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 50,64 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
688 704 zł
13 600 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.1.10
Wolne
| Piętro: | Piętro 1 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 48,73 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
575 014 zł
11 800 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.1.2
Wolne
| Piętro: | Piętro 1 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 75,24 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
827 640 zł
11 000 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.10.2
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 10 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 77,52 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
1 038 768 zł
13 400 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.10.3
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 10 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 47,37 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
644 232 zł
13 600 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.10.4
Wolne
| Piętro: | Piętro 10 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 47,39 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
Świerzawska 13
Mieszkanie B.2.2
Wolne
| Piętro: | Piętro 2 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 76,33 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
877 795 zł
11 500 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.2.4
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 2 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 53,26 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
649 772 zł
12 200 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.2.9
Wolne
| Piętro: | Piętro 2 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 48,42 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
581 040 zł
12 000 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.1
Wolne
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 47,70 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
629 640 zł
13 200 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.10
Wolne
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 48,73 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
589 633 zł
12 100 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.3
Wolne
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 46,23 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
610 236 zł
13 200 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.4
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 53,26 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
660 424 zł
12 400 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.7
Wolne
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 44,01 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
602 937 zł
13 700 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.8
Wolne
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 48,41 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
585 761 zł
12 100 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.3.9
Rezerwacja
| Piętro: | Piętro 3 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 48,42 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
585 882 zł
12 100 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.4.1
Wolne
| Piętro: | Piętro 4 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 47,70 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
639 180 zł
13 400 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.4.3
Wolne
| Piętro: | Piętro 4 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 46,23 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
628 728 zł
13 600 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.4.5 wykończone
Wolne
| Piętro: | Piętro 4 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 59,42 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
843 764 zł
14 200 zł / m2
Świerzawska 13
Mieszkanie B.4.7
Wolne
| Piętro: | Piętro 4 |
|---|---|
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 43,31 m2 |
| Termin realizacji | 30.06.2026 |
606 340 zł
14 000 zł / m2